O BIEGU

12 września spotkamy się podczas biegu polsko-włoskiej przyjaźni na Kępie Potockiej w Warszawie. Poniżej przygotowaliśmy dla Was garść najważniejszych informacji dotyczących całego wydarzenia. Przeczytajcie koniecznie.

 

JAK DOJECHAĆ NA START?

W najbliższym sąsiedztwie parku Kępa Potocka liczba dostępnych miejsc parkingowych jest bardzo ograniczona, dlatego zachęcamy Was do skorzystania z komunikacji miejskiej. Autobusy linii 114, 118, 122 oraz 185 zatrzymują się w odległości kilkuset metrów od parku. Możecie również skorzystać z linii tramwajowych oraz metra, które mają swoje przystanki na Placu Wilsona. 

 JAK ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY?
 

Pakiety startowe biegu „Run On Together” czekać będą na biegaczy w Biurze Zawodów od godziny 8.00 do godziny 10.30 w dniu biegu. Zarówno Biuro Zawodów, jak i przebieralnie, depozyty oraz miejsce startu i mety biegu zaplanowano w żoliborskiej części Kępy Potockiej. Aby odebrać pakiet startowy powinniście mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem, a na miejscu otrzymacie do podpisania kartę startową. W trosce o Wasze bezpieczeństwo i wolontariuszy prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych. Zachęcamy Was do wcześniejszego odbioru pakietów tak, aby uniknąć kolejek przed zamknięciem Biura.

DEPOZYTY

W Miasteczku Biegacza, tuż obok Biura Zawodów, przygotujemy dla Was przebieralnie oraz depozyty, które będą dostępne w godzinach od 9.30 do 12.30 w dniu biegu.

START

Bieg „Run On Together” wystartuje dokładnie o godzinie 11.00, a limit czasu w jakim powinien zmieścić się każdy zawodnik to 45 minut od momentu strzału starter. Podczas biegu numery startowe muszą być przymocowane poziomo do przedniej części koszulki (ew. bluzy lub kurtki), a sam numer startowy musi być widoczny przez cały czas trwania biegu.

NA MECIE

Wasz wysiłek nagrodzimy za linią mety pięknym medalem. Każdy z biegaczy otrzyma także pamiątkową koszulkę techniczną, butelkę filtrującą Dafi od firmy Generali oraz słodkie drażetki Tic Tac od Ferrero.

ATRAKCJE

W Miasteczku Biegacza firma Ferrero przygotowała strefę aktywności Kinder Joy of Moving promującą kulturę ruchu, przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży. Strefę edukacyjną z mnóstwem porad dotyczących opieki nad zwierzętami przygotuje Schronisko „Na Paluchu”. Włoską atmosferę natomiast podczas tego wydarzenia podkreśli DJ, który przygotował dla Was najlepsze śródziemnomorskie „kawałki”.

Zapraszamy Was wraz z rodzinami do uczestnictwa w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu!

DLA KOGO BIEGNIEMY?

środki pozyskane ze sprzedaży pakietów startowych w całości trafią do Schroniska na Paluchu, które zmaga się z kryzysem bezdomności zwierząt, nasilającym się szczególnie w okresie letnim. Jeśli bliski Waszemu sercu jest los porzuconych zwierzaków to udział w evencie będzie miał dla Was podwójne znaczenie.

PARTNERZY WYDARZENIA

Bieg na 5 km oraz pozostałe aktywności zrealizowane zostaną dzięki współpracy Miasta Warszawa oraz Dzielnicy Żoliborz, a także przy wsparciu sponsorów wydarzenia: Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej – ENIT, Ferrero, Generali Polska, a także Leonardo Poland i Bank Intesa Sanpaolo.

ORGANIZATOR
ZŁOTY SPONSOR
SREBRNY SPONSOR
PATRON
PATRON MEDIALNY
PRODUCENT